Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Uroczyste spotkanie organizatorów i wolontariuszy Wigilii Miejskiej w Starachowicach. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę

OPRAC.:
Anna Gwóźdź
Anna Gwóźdź
12 stycznia podsumowano akcję Wigilii Miejskiej. Miasto już zadecydowało, że będzie więcej podobnych akcji. Na zdjęciu z prawej strony wiceprezydent Starachowic Marcin Gołębiowski. Zobaczcie zdjęcia w galerii >>>>
12 stycznia podsumowano akcję Wigilii Miejskiej. Miasto już zadecydowało, że będzie więcej podobnych akcji. Na zdjęciu z prawej strony wiceprezydent Starachowic Marcin Gołębiowski. Zobaczcie zdjęcia w galerii >>>>UM Starachowice
Organizatorzy oraz wolontariusze Wigilii Miejskiej spotkali się w piątek, 12 stycznia w sali Olimpia Urzędu Miejskiego. Spotkanie odbywało się w atmosferze wspomnień minionego wydarzenia i podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w organizację uroczystej kolacji. Były także występy artystyczne ze specjalną dedykacją dla wolontariuszy i ludzi dobrego serca. Zobaczcie zdjęcia.

Wigilia Miejska w Starachowicach spełniła swoje zadanie. Nikt tego dnia nie był samotny!

Starachowicka Wigilia Miejska dla osób potrzebujących i samotnych to wydarzenie, które na stałe wpisało się w świąteczny kalendarz miasta. Uroczysta kolacja, niezwykła atmosfera, moc życzeń i artystyczne emocje tworzące wspólnotę ludzi, którzy nie pozwalają na to, aby w tym dniu ktokolwiek był samotny. To zasługa całego sztabu postaci, które swoim zaangażowaniem udowadniają, że w Starachowicach można zawsze liczyć na drugiego człowieka.

Zobaczcie zdjęcia ze spotkania wolontariuszy:

Kilka tygodni po wigilijnym spotkaniu organizatorzy, wolontariusze i wszyscy ci, którzy swoim gestem dołożyli cegiełkę do sukcesu spotkali się jeszcze raz, aby podziękować sobie wzajemnie za współpracę. W piątkowe popołudnie sala Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach wypełniła się ludźmi dobrego serca, którzy jeszcze nie tak dawno dekorowali stoły, przyrządzali pyszne dania, pomagali przy organizacji wigilijnej kolacji, a teraz już myślą o kolejnych formach pomocy dla potrzebujących.

- Dziękuję wszystkim. Jesteście wielcy. Starachowice górą – powiedział Jarosław "Max" Ciszek, jeden z głównych organizatorów grudniowego przedsięwzięcia.

Wszyscy, którzy zaangażowali się w organizację Wigilii otrzymali w piątkowy wieczór gratulacje, podziękowania oraz pamiątkowe dyplomy.

Były występy artystyczne i piękne jasełka:

- Najprostszym wyrazem uznania za państwa wkład w tę inicjatywę jest po prostu powiedzenie słowa "dziękuję". Mam nadzieję, że zbudowana w ten sposób społeczność będzie mogła realizować w naszym mieście podobne inicjatywy. Kto wie czy nie z jeszcze większym rozmachem. Wszystkiego dobrego dla wszystkich – powiedział zastępca prezydenta Marcin Gołębiowski.

Dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca, wolontariuszom oraz firmom i instytucjom zaangażowanym w organizację starachowickiej Wigilii Miejskiej dla potrzebujących. To dzięki waszemu wsparciu i waszej pomocy kolejny raz udowodniliśmy, że nawet w tych trudnych czasach możemy na siebie liczyć. W tym dniu nikt nie był sam, a świąteczna atmosfera niezwykłej uroczystej kolacji w dniu 23 grudnia sprawiła, że wszyscy uczestnicy mogli poczuć magię Świąt. Jeszcze raz dziękuję Wam za Waszą pracę i zaangażowanie, przedświąteczne przygotowania wigilijne, duchowe wsparcie i wspaniałe występy artystyczne, a wszystkim darczyńcom oraz "widzialnym" i "niewidzialnym" wolontariuszom przesyłam podziękowania od tych, którzy podczas wigilijnej kolacji czuli się wśród was jak we własnym domu

– mówił prezydent Marek Materek.

Piątkowe spotkanie w Urzędzie Miejskim swoim występem uświetniła niezwykle zdolna wokalistka Aleksandra Skiba oraz aktorzy Teatru "N" Klubu Seniora Niezapominajka, którzy na scenie Olimpii zaprezentowali przedstawienie jasełkowe.

od 7 lat
Wideo

Dzień pamięci - ZBRODNIA KATYŃSKA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na starachowice.naszemiasto.pl Nasze Miasto