Polecamy

Starachowice po raz kolejny najpiękniej świątecznie oświetlonym miastem w Świętokrzyskiem! Zobaczcie zdjęcia © Sławomir Sijer
[1/5]

Starachowice po raz kolejny najpiękniej świątecznie oświetlonym miastem w Świętokrzyskiem! Zobaczcie zdjęcia

Starachowice po raz kolejny zostały wybrane najpiękniej świątecznie udekorowanym miastem w regionie, w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W finale walczą o tytuł Świetlnej Stolicy Polski i sprzęt AGD od „Świeć się z Energą" o łącznej wartości 50.000 złotych.

„Świeć się z Energą”, to doroczny plebiscyt, w którym wybierane są najładniej oświetlone świątecznie miasta. Uczestnicy rywalizują nie tylko o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących, między innymi do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W pierwszym etapie 12. edycji „Świeć Się z Energą” wzięło udział 188 miejscowości. Dzięki zwycięstwu w województwie każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy oraz zdobył wart 10 tysięcy złotych zestaw urządzeń AGD. Teraz mistrzowie województw walczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu właśnie się rozpoczyna – potrwa od 14 do 25 stycznia.

Zobaczcie świąteczne dekoracje Starachowic na kolejnych slajdach

Najnowsze wiadomości

reklama