Starachowice. Uciekał z marketu z elektronarzędziem za pazuchą. Znasz go? © policja
[1/7]

Starachowice. Uciekał z marketu z elektronarzędziem za pazuchą. Znasz go?

Starachowiccy policjanci prezentują portret mężczyzny, którego szukają w związku z zajściem, do jakiego doszło popołudniem 25 listopada w markecie budowlanym w zachodniej części miasta.

Więcej zdjęć podejrzewanego na następnych slajdach.

- Decyzją prowadzącego postępowanie, ujawniamy wizerunek podejrzewanego mężczyzny i apelujemy o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. O kontakt prosimy również ewentualnych świadków zajścia - mówi starszy sierżant Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Na udostępnionym przez policjantów filmie widać, jak mężczyzna w wieku około 30-35 lat, mający około 180 cm, ciemne krótkie włosy i ciemny strój idzie w stronę wyjścia ze sklepu. W pewnym momencie zaczyna biec.

- Człowiek ten miał pod kurtką elektronarzędzie zabrane z półki. Gdy bramki zaczęły piszczeć, rzucił się do biegu. Ekspedientka ruszyła za nim. Przed sklepem doszło do szarpaniny. Kobieta odzyskała towar - uzupełnia Paweł Kusiak.

Wszyscy, którzy rozpoznają prezentowanego mężczyznę, proszeni są o kontakt ze starachowickimi policjantami. Można zgłosić się do komendy lub zadzwonić pod numer 41 276-02-05, -70, 41-276-03-10 albo wysłać mail na adres starachowice@ki.policja.gov.pl