b Po koncercie raper  rozdawał autografy oraz pozował do zdjęć z fanami, między innymi z wyżej podpisaną

b Po koncercie raper rozdawał autografy oraz pozował do zdjęć z fanami, między innymi z wyżej podpisaną. (© archiwum prywatne )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Klub nazywa się Escape, ale ja wcale nie chcę stąd wychodzić- powiedział podczas koncertu w starachowickim klubie raper Paluch. Paluch, a właściwie Łukasz Paluszak, zagrał koncert promujący jego najnowszy album zatytułowany 10/29. Impreza, która odbyła się w Starachowicach, nosiła nazwę Black Friday vol. 3.

Przed koncertem gwiazdy wieczoru wystąpili między innymi Błaszczu (Śląsk), Dwa7Dwieście (Starachowice), BCZ (Łódź). Wydarzenie poprowadził DJ Wudu.

Raper Paluch rozpoczął występ nieco po godzinie dwudziestej drugiej. Przez cały czas towarzyszył mu DJ Julas, który jest również producentem wielu utworów Palucha. Muzyk wykonał większość utworów z jego najnowszej płyty oraz kilka innych, starszych produkcji.

10/29 to już siódmy studyjny album Palucha. Premiera krążka odbyła się 4 marca 2016 roku a gościnnie pojawili się na nim artyści z Polski oraz innych krajów Europy. Jeden z pierwszych utworów, pochodzących z tej produkcji, czyli „Halo Ziemia”, bardzo szybko przekroczył ponad trzy miliony wyświetleń w popularnym serwisie internetowym.

Impreza dobiegła końca około godziny dwunastej w nocy. Po koncercie raper spędził czas ze swoimi fanami, rozdając autografy oraz pozując z nimi do zdjęć.

Palucha słucham dosyć długo. Wiele jego utworów skłoniło mnie do refleksji. Raper jest postrzegany jako osoba, która mówi to, co myśli, przez co niektórym osobom może wydawać się nieuprzejmy. Dlatego też od zawsze zastanawiałam się jaka atmosfera panuje na jego koncertach. Nie zawiodłam się. Artysta starał się przekazać tyle energii, ile było możliwe biorąc pod uwagę wielkość klubu i publiki. Piątkowy wieczór 26-go lutego będę na pewno miło wspominać.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: